06. Kaposvár, CDN-A/B

BUDAI Andrea

HUN

Event Arena Competition Position Start End Prize Giving Ceremony Starts
04. Balatonvilágos CDN-A/B B L4 FELADAT C 10:00 10:22 13:15 4
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT B 08:30 08:34 09:30 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI GYERMEK CSAPATFELADAT M 13:55 15:58 16:05 17
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 18:20 19:18 19:15 8
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 12:20 13:14 13:15 8
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 17:40 18:00 18:15 3
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI INTERMEDIATE II. M 17:25 17:30 18:15 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 09:00 11:00 11:15 16
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT B 11:35 12:30 12:40 7
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT B 14:50 15:30 15:55 6
04. Balatonvilágos CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I H 14:20 14:39 15:00 3
04. Balatonvilágos CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 16:20 16:31 17:15 2
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 16:45 16:57 17:15 2
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 17:00 17:05 17:15 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:15 08:38 09:15 5
CDNB Kaposvár A ALAPFOKÚ 3 C 11:15 11:53 8
CDNB Kaposvár A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 10:00 10:18 4
CDNB Kaposvár A L3 FELADAT C 10:30 10:58 5
CDNB Kaposvár A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 13:05 13:09 1
CDNB Kaposvár A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 13:15 13:20 1
CDNB Kaposvár A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 13:35 13:44 2
CDNB Kaposvár A INTERMEDIAIRE I C 13:55 14:00 1
CDNB Kaposvár A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 12:55 13:00 1
CDNB Kaposvár A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 14:10 14:15 1
CDNB Kaposvár A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 3 FELADAT C 12:00 12:12 2
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 08:30 09:50 11:20 12
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI PÓNI CSAPATFELADAT H 11:25 12:50 13:00 5
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT B 10:10 11:10 11:20 9
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ B 14:40 15:06 16:00 4
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT B 15:15 15:42 16:00 4
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE II. B 12:00 12:19 13:00 3
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV C 12:30 12:36 13:00 1
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:40 18:15 18:20 6
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 17:40 17:52 18:20 2
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT H 09:25 10:45 11:00 5
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 08:15 09:00 10:00 8
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 13:55 14:49 15:00 8
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV B 10:15 10:21 11:00 1
05. Balatonvilágos CDN-A/B A NAGYDÍJ B 10:05 10:11 11:00 1
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:55 15:04 15:35 6
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 11:40 15:27 15:35 6
06. Kaposvár, CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 11:20 11:39 12:35 3
06. Kaposvár, CDN-A/B A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ B 09:50 11:10 12:35 12
06. Kaposvár, CDN-A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT B 11:55 12:20 12:35 4
06. Kaposvár, CDN-A/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT H 13:50 13:55 14:45 1
06. Kaposvár, CDN-A/B A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 14:05 14:38 14:45 5
06. Kaposvár, CDN-A/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV C 14:55 15:01 15:45 1
06. Kaposvár, CDN-A/B A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 6 FELADAT C 13:20 13:39 14:45 3
06. Kaposvár, CDN-A/B A ALAPFOKÚ 4 C 09:35 09:48 10:40 3
06. Kaposvár, CDN-A/B A L5 FELADAT C 10:00 10:16 10:40 3
06. Kaposvár, CDN-A/B A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 4. FELADAT C 10:25 10:30 10:40 1
06. Kaposvár, CDN-A/B A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 11:40 12:51 13:00 11
06. Kaposvár, CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 13:30 13:33 15:25 1
06. Kaposvár, CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 14:20 14:25 15:25 1
06. Kaposvár, CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I C 14:40 14:53 15:25 2
06. Kaposvár, CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 08:30 08:49 09:15 3
06. Kaposvár, CDN-A/B A NAGYDÍJ C 09:00 09:06 09:15 1
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 18:00 18:26 19:45 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A LM 7 C 18:45 19:32 19:45 7
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI PÓNI CSAPATFELADAT H 15:55 17:46 18:00 5
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 16:15 17:02 18:00 7
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT H 15:30 15:43 18:00 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ H 11:20 11:32 12:20 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV H 11:45 12:12 12:20 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:30 10:04 10:30 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 09:10 09:21 10:30 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 09:30 09:35 10:30 1
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 09:45 09:50 10:30 1
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT B 07:00 07:47 09:15 6
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 07:55 08:21 09:15 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A NAGYDÍJ C 08:50 09:12 10:15 3
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 08:30 09:49 10:15 5
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 10:20 11:19 11:30 9
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 11:35 13:10 13:15 13
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 12:00 13:47 14:10 3
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 12:10 14:02 14:10 3
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 12:20 12:24 14:10 1
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 14:30 14:35 16:35 1
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT B 14:45 15:01 16:35 3
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A FEI PÓNI CSAPATFELADAT B 15:35 15:40 16:35 1
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A LICENCSZERZŐ 5 Külön C 15:55 16:08 16:35 2
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 5 FELADAT C 16:20 16:33 16:35 2
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR C 15:15 15:20 16:35 1
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 17:05 17:33 18:05 6
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:00 09:28 09:30 6
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 09:50 11:47 12:25 3
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 10:00 12:00 12:25 2
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 10:25 11:16 11:25 9
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A INTERMEDIAIRE I B 12:10 12:15 12:25 1
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 12:55 13:10 14:25 3
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 13:25 13:30 14:25 1
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A LICENCSZERZŐ 6 Külön C 13:40 13:53 14:25 2
09 Kaposvár CDN-A/B Délny. Mo.i Regionális Döntő A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 6 FELADAT C 14:05 14:17 14:25 2
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 10:00 10:03 1
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A L7 FELADAT ÖSSZEVONT C 11:10 11:29 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A LM 5 C 12:15 12:34 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 14:50 16:44 6
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 11:40 11:59 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 14:15 14:35 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI INTERMEDIATE II. M 16:00 16:12 2
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 13:30 13:52 4
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 15:20 15:45 4
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 10:45 12:51 4
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 14:00 14:05 1
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 5. FELADAT C 08:00 08:09 08:55 2
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A L8 FELADAT ÖSSZVONT C 11:30 11:52 12:00 4
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A LM6 C 09:05 09:24 09:55 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 13:40 14:56 15:00 8
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 10:20 10:32 11:20 2
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 13:15 13:20 13:25 1
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A NAGYDÍJ C 12:35 12:49 13:25 2
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 09:35 09:52 09:55 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 10:45 11:03 11:20 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 10:05 11:15 11:20 2
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 14:15 14:20 15:00 1
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A ALAPFOKÚ 7 C 10:10 10:33 5
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A ALAPFOKÚ 9 C 08:15 08:44 08:55 6
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 13:00 13:05 13:25 1
FÓT CDN-A B L7 FELADAT E 11:20 12:21 12:40 9
FÓT CDN-A A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ M 14:50 15:30 15:50 5
FÓT CDN-A B L8 FELADAT C 10:00 10:52 11:35 9
FÓT CDN-A B FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 12:25 13:04 13:50 6
FÓT CDN-A B L9 FELADAT E 08:10 09:02 09:50 9
Championátus 2022 - Budapest A L7 FELADAT C 11:00 14:52 15:40 27
Championátus 2022 - Budapest A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 6 FELADAT M 09:00 10:39 10:45 13
Championátus 2022 - Budapest A L8 FELADAT M 08:00 11:04 11:10 26
Championátus 2022 - Budapest A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 12:00 13:58 14:15 20
Championátus 2022 - Budapest B LM 6 (K) C 08:00 09:34 10:30 12
Championátus 2022 - Budapest B KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) B 10:00 11:42 12:00 13
Championátus 2022 - Budapest B FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 12:20 13:22 13:45 8
Árnyékbírák - Championátus A L7 FELADAT H 11:00 14:52 27
Árnyékbírák - Championátus A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 12:00 13:48 20
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 17:05 17:09 17:50 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 17:15 17:26 17:50 2
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 17:30 17:35 17:50 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 17:45 19:00 19:15 11
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 13:30 14:04 15:35 6
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 15:50 16:16 17:05 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 14:15 14:42 15:35 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 13:50 15:05 15:30 11
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV C 12:45 12:51 13:05 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A NAGYDÍJ C 12:15 12:37 13:05 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT E 10:40 10:59 12:20 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 11:40 12:06 12:20 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT E 11:10 11:29 12:20 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A L3 FELADAT C 16:25 16:59 17:30 6
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT C 12:35 12:47 13:00 2
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE A C 15:35 15:40 17:05 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A INTERMEDIATE B C 15:15 15:20 15:30 1
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:30 08:53 09:00 4
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 13:15 13:26 13:40 2
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 13:35 13:40 13:40 1
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 14:00 14:40 15:23 6
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT H 14:55 16:04 18:15 8
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 16:20 16:46 19:00 4
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 09:00 10:03 12:10 11
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT B 10:15 10:48 14:05 5
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A LICENCSZERZŐ 5 Külön C 08:00 08:41 10:50 6
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A INTERMEDIAIRE I B 17:10 17:43 19:00 5
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A NAGYDÍJ H 17:55 18:25 19:00 4
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 10:45 11:46 12:30 9
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI FIATAL LOVAS ZENÉS KŰR H 10:30 10:35 12:30 1
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR H 09:55 10:21 10:40 4
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A NAGY DÍJ KŰR H 09:40 09:46 10:40 1
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A NAGYDÍJ SPECIAL H 09:25 09:31 09:46 1
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A ALAPFOKÚ 10 C 07:30 08:17 09:10 8
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 08:10 09:18 11:30 14
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B L2 FELADAT C 12:55 13:44 13:50 10
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) C 15:05 15:18 15:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI INTERMEDIATE II. E 11:45 12:04 12:45 3
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI INTERMEDIATE A C 12:10 12:22 12:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT E 12:30 12:43 12:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI PÓNI CSAPATFELADAT M 14:30 15:42 15:45 5
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A INTERMEDIAIRE I C 09:40 09:59 11:45 3
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV C 10:55 11:01 11:45 1
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A NAGYDÍJ C 11:10 11:24 11:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 10:30 10:49 11:45 3
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT M 12:00 12:12 12:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 13:15 14:12 14:25 10
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 15:00 15:05 15:20 1
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 15:50 15:55 16:35 1
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:20 14:42 15:20 4
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B L3 FELADAT C 08:00 08:40 09:40 7
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A INTERMEDIATE B C 11:30 11:35 11:45 1
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 15:20 16:28 16:35 6
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 9 FELADAT M 12:25 12:39 12:45 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ B 15:00 16:15 16:30 11
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) B 08:00 08:13 10:50 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 09:40 10:40 10:50 9
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT B 08:30 09:24 10:50 8
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ B 12:20 13:29 13:50 9
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 9 FELADAT B 08:00 08:06 10:00 1
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 11:15 12:07 12:30 8
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 09:40 09:45 11:15 1
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT B 08:10 09:04 10:00 8
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 09:50 10:23 11:15 5
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A INTERMEDIAIRE I C 09:20 10:42 11:15 4
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A INTERMEDIATE B C 10:40 11:01 11:15 3
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 12:45 13:03 13:45 3
Máriakálnok CDN-A/B B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:30 10:03 11:00 6
Máriakálnok CDN-A/B B ALAPFOKÚ 4 C 10:20 10:47 11:00 5
Máriakálnok CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 13:30 15:38 15:45 15
Máriakálnok CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE II. M 11:10 12:35 13:00 10
Máriakálnok CDN-A/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 12:50 12:54 13:00 1
Kaposvár CDNB A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 09:00 09:28 11:35 6
Kaposvár CDNB A ALAPFOKÚ 3 C 09:40 10:38 11:35 12
Kaposvár CDNB A L3 FELADAT C 10:55 11:29 11:35 6
Kaposvár CDNB A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 14:30 14:35 14:45 1
Kaposvár CDNB A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 12:20 12:24 13:25 1
Kaposvár CDNB A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 14:00 14:05 14:45 1
Kaposvár CDNB A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 12:00 12:11 13:25 2
Kaposvár CDNB A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 13:10 13:15 14:45 1
Kaposvár CDNB A NAGYDÍJ C 14:15 14:21 14:45 1
Kaposvár CDNB A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 11:50 12:57 13:25 3
Máriakálnok CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I M 11:45 14:36 14:45 9
Máriakálnok CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT E 14:55 16:03 17:30 10
Máriakálnok CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 16:20 17:21 17:30 9
Máriakálnok CDN-A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 17:35 18:09 19:10 5
Máriakálnok CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 18:15 18:48 19:10 5
Máriakálnok CDN-A/B A LM 5 C 18:55 19:07 19:10 2
Máriakálnok CDN-A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:15 08:36 08:55 4
Máriakálnok CDN-A/B A ALAPFOKÚ 6 C 08:45 08:55 08:55 2
Máriakálnok CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 09:25 10:31 10:32 4
Máriakálnok CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 09:50 10:00 10:00 2
Máriakálnok CDN-A/B A NAGYDÍJ SPECIAL E 10:45 10:51 10:55 1
Máriakálnok CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR E 11:25 12:35 12:40 4
Kaposvár CDNB A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 12:30 12:35 13:25 1
Máriakálnok CDN-A/B A INTERMEDIATE B E 11:00 11:05 11:10 1
Árnyék Máriakálnok C INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR M 09:00 09:29 4
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:30 08:57 09:00 5
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 08:00 08:27 09:00 5
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ B 12:30 13:38 15:00 10
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT B 15:25 16:32 17:00 10
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 11:35 12:22 13:00 7
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI PÓNI CSAPATFELADAT H 17:05 17:17 18:30 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT B 15:05 16:55 17:00 3
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT B 14:50 14:56 15:00 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ B 14:40 14:45 15:00 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI INTERMEDIATE A B 17:50 17:55 18:30 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI INTERMEDIATE II. B 17:30 17:42 18:30 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 11:50 12:41 13:00 9
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A L4 FELADAT C 09:10 09:50 10:00 7
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 14:05 14:17 14:20 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT B 11:35 13:32 14:20 3
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 13:50 14:02 14:20 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A INTERMEDIATE B B 10:15 10:27 10:40 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A NAGYDÍJ B 10:30 10:36 10:40 1
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A L7 FELADAT C 09:55 10:35 10:50 6
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A LM 5 C 18:25 18:42 19:10 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 15:40 16:34 17:30 8
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 11:05 11:56 12:45 9
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 17:25 18:11 18:25 7
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 10:45 12:22 12:45 4
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI INTERMEDIATE II. C 18:55 19:07 19:10 2
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:00 08:18 10:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 08:25 08:43 10:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 08:50 09:09 10:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 09:15 09:34 10:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A L8 FELADAT ÖSSZVONT C 08:00 08:32 09:30 5
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) C 11:41 12:03 13:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ E 12:15 12:41 13:00 4
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 09:50 10:14 11:00 4
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT E 09:25 10:46 11:00 5
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 11:05 12:10 13:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A INTERMEDIAIRE I C 11:20 11:39 13:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV E 09:35 09:49 13:00 2
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:35 08:53 09:30 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 08:56 09:14 09:30 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 13:30 13:56 14:30 4
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 13:58 14:17 14:30 3
Kaposvár CDNB A ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 14:00 15:38 15:45 18
Kaposvár CDNB A ALAPFOKÚ 4 C 12:55 13:48 13:55 11
Kaposvár CDNB A L4 FELADAT C 12:30 12:49 13:55 4
Kaposvár CDNB A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 10:35 10:44 11:35 2
Kaposvár CDNB A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 09:20 09:32 11:35 2
Kaposvár CDNB A FEI FIATAL LOVAS ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT C 10:15 10:27 11:35 2
Kaposvár CDNB A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 09:10 11:30 11:35 2
Kaposvár CDNB A INTERMEDIATE B B 09:40 09:45 11:35 1
Kaposvár CDNB A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:00 11:16 11:35 3
Kaposvár CDNB A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 09:00 09:05 11:35 1
Kaposvár CDNB A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 10:55 10:59 11:35 1
Máriakálnok CDNA/B A L2 FELADAT C 09:10 09:14 09:30 1
Máriakálnok CDNA/B A LM 2 C 09:20 09:24 09:30 1
Máriakálnok CDNA/B A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT E 13:30 14:40 17:35 6
Máriakálnok CDNA/B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT E 10:45 12:32 12:35 13
Máriakálnok CDNA/B A FEI INTERMEDIATE II. E 10:05 10:31 12:35 4
Máriakálnok CDNA/B A NAGYDÍJ E 09:55 10:01 12:35 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:00 16:12 17:35 2
Máriakálnok CDNA/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:55 17:28 17:35 4
Máriakálnok CDNA/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT E 13:20 13:24 17:35 1
Máriakálnok CDNA/B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 09:00 09:03 09:30 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 09:40 11:31 11:45 6
Máriakálnok CDNA/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 08:35 10:31 11:45 7
Máriakálnok CDNA/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 13:35 14:15 15:30 6
Máriakálnok CDNA/B A INTERMEDIATE B M 12:20 12:25 13:00 1
Máriakálnok CDNA/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV M 11:50 12:12 13:00 3
Máriakálnok CDNA/B A NAGYDÍJ M 12:30 12:44 13:00 2
Máriakálnok CDNA/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 14:25 14:29 15:30 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 08:00 08:12 11:45 2
Máriakálnok CDNA/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 14:35 14:54 15:30 3
Máriakálnok CDNA/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT E 12:50 12:55 13:00 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:03 09:31 11:15 6
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A LICENCSZERZŐ 5 Külön H 11:45 11:51 12:05 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT B 11:35 11:39 12:05 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 15:00 15:19 16:05 3
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 13:10 13:36 14:45 4
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI INTERMEDIATE A B 15:50 15:55 16:05 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI INTERMEDIATE II. C 15:30 15:43 16:05 2
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 16:20 16:24 17:15 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 16:30 16:41 17:15 2
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:50 16:55 17:15 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 17:00 17:05 17:15 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 13:40 14:53 15:05 8
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A ALAPFOKÚ 5 C 14:05 14:28 15:05 5
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 08:30 09:03 10:25 6
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A L4 FELADAT B 13:15 13:34 15:05 4
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 09:20 09:23 10:25 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 09:00 09:03 11:15 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT H 11:40 11:52 12:15 2
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 09:55 10:14 10:25 3
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A INTERMEDIATE B C 09:35 09:47 10:25 2
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A NAGYDÍJ H 12:00 12:06 12:15 1
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B L7 FELADAT M 10:35 12:56 14:30 19
Árnyék KMO Döntő C FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 00:00 00:05 10
Árnyék KMO Döntő C INTERMEDIAIRE I M 00:00 00:05 8
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 14:00 16:00 16:30 16
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B INTERMEDIAIRE I M 16:20 17:31 18:00 8
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A L8 FELADAT H 13:15 15:23 15:40 18
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A LICENCSZERZŐ 6 Külön H 15:30 17:10 17:20 13
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT H 11:55 13:05 13:50 4
FÓT CDN-A B L7 FELADAT E 13:30 14:31 14:45 9
FÓT CDN-A B FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 10:45 11:11 11:45 4
FÓT CDN-A B L8 FELADAT C 11:20 12:18 12:45 10
FÓT CDN-A B FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 13:10 13:57 14:20 7
FÓT CDN-A B INTERMEDIATE B M 10:35 11:04 11:10 4
FÓT CDN-A B L9 FELADAT C 10:30 11:28 11:40 10
FÓT CDN-A B JUNIOR ZENÉS KŰR M 08:40 09:06 10:20 4
FÓT CDN-A B INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR E 09:45 09:50 10:20 1
FÓT CDN-A B FEI INTERMEDIATE II. E 12:00 12:21 12:35 3
CHAMPIONATUS 2023 A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 11:00 11:26 12:30 4
CHAMPIONATUS 2023 A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 10:30 10:49 10:45 3
CHAMPIONATUS 2023 A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) B 13:30 14:40 15:15 9
CHAMPIONATUS 2023 A FEI FIATAL LOVAS ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT C 15:00 16:08 16:15 10
CHAMPIONATUS 2023 A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 08:30 09:50 10:30 12
CHAMPIONATUS 2023 A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 10:00 10:25 10:30 2
CHAMPIONATUS 2023 A LICENCSZERZŐ 6 Külön C 11:10 13:09 14:20 15
CHAMPIONATUS 2023 A LICENCSZERZŐ 7 FELADAT (K) C 08:08 10:24 10:45 16
CHAMPIONATUS 2023 A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 9 FELADAT H 10:35 11:53 12:30 10
CHAMPIONATUS 2023 A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 12:10 13:16 13:30 9
Kaposvár CDN-B / AK / A0 / A A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT E 08:00 09:53 14:00 21
Kaposvár CDN-B / AK / A0 / A A ALAPFOKÚ 3 C 10:25 11:58 14:00 17
Kaposvár CDN-B / AK / A0 / A A ALAPFOKÚ 7 E 10:00 13:08 14:00 13
Kaposvár CDN-B / AK / A0 / A A L3 FELADAT C 13:15 13:19 14:00 1
Kaposvár CDN-B / AK / A0 / A A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 13:35 13:48 14:00 2
Téli Kupa 1. forduló A ALAPFOKÚ 4 C 10:40 11:59 12:05 12
Téli Kupa 1. forduló A LM 1 C 12:30 12:52 12:55 4
Téli Kupa 1. forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 13:35 13:51 13:53 3
Téli Kupa 1. forduló A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 14:05 16:12 16:40 5
Téli Kupa 1. forduló A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 14:25 16:37 16:40 4
Téli Kupa 1. forduló A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT H 14:45 15:32 15:35 7
Téli Kupa 1. forduló A FEI INTERMEDIATE II. C 15:50 15:55 16:40 1
Téli Kupa 1. forduló A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 09:35 11:24 12:00 5
Téli Kupa 1. forduló A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT M 09:55 10:07 12:00 2
Téli Kupa 1. forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:40 11:56 12:00 3
Téli Kupa 1. forduló A LM 2 C 15:25 15:53 15:55 5
Téli Kupa 1. forduló A L3 FELADAT C 15:10 15:20 15:55 2
Téli Kupa 1. forduló A ALAPFOKÚ 5 C 13:30 14:38 14:40 14
Téli Kupa 1. forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 12:15 13:12 13:15 10
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT E 08:00 09:03 14:00 13
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A ALAPFOKÚ 3 E 09:20 10:33 14:00 15
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A ALAPFOKÚ 7 C 10:50 12:38 14:00 20
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A L1 FEALADAT C 12:55 13:17 14:00 4
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A LM 4 C 13:25 13:36 14:00 2
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A FEI JUNIOR ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT C 13:50 13:54 14:00 1
Téli Kupa 2. forduló A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ E 10:40 12:40 13:00 16
Téli Kupa 2. forduló A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 14:40 14:50 15:10 2
Téli Kupa 2. forduló A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 15:05 16:32 17:10 5
Téli Kupa 2. forduló A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 15:45 17:35 18:15 6
Téli Kupa 2. forduló A FEI INTERMEDIATE A E 17:00 17:05 18:15 1
Téli Kupa 2. forduló A FEI INTERMEDIATE II. C 15:30 16:52 17:10 3
Téli Kupa 2. forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 14:45 14:58 15:00 3
Téli Kupa 2. forduló A L4 FELADAT C 14:15 14:37 15:00 4
Téli Kupa 2. forduló A LM 5 C 11:10 11:15 12:00 1
Téli Kupa 2. forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:00 11:04 12:00 1
Téli Kupa 2. forduló A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 11:20 11:24 12:00 1
Téli Kupa 2. forduló A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 09:00 10:27 11:00 4
Téli Kupa 2. forduló A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT M 09:15 10:42 11:00 4
Téli Kupa 2. forduló A INTERMEDIAIRE I M 09:35 09:47 11:00 2
Téli Kupa 2. forduló A INTERMEDIATE B M 09:50 09:55 11:00 1
Téli Kupa 2. forduló A NAGYDÍJ M 10:00 10:06 11:00 1
TÉLI KUPA III. forduló BV A Vezetőszáras feladat C 09:15 09:21 09:21 1
TÉLI KUPA III. forduló BV A Póni Klub Előkezdő 2. feladat (D1) C 10:00 10:29 11:06 4
TÉLI KUPA III. forduló BV A Póni Klub Kezdő Gyerek 1 feladat C1 C 09:50 09:55 11:06 1
TÉLI KUPA III. forduló BV A LM 1 C 14:25 14:41 14:42 3
TÉLI KUPA III. forduló BV A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 14:50 15:37 15:45 7
TÉLI KUPA III. forduló BV A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ H 17:10 17:36 18:10 4
TÉLI KUPA III. forduló BV A FEI INTERMEDIATE A C 16:55 17:07 18:10 2
TÉLI KUPA III. forduló BV A Póni Klub Kezdő Ifi 1. feladat (C2) C 10:30 10:56 11:06 4
TÉLI KUPA III. forduló BV A Caprilli 1A C 08:30 08:57 08:57 4
TÉLI KUPA III. forduló BV A Póni Klub Előkezdő 3. feladat D0 C 09:35 10:13 10:35 3
TÉLI KUPA III. forduló BV A Póni Klub Kezdő Gyerek 2. feladat C 09:50 09:55 10:35 1
TÉLI KUPA III. forduló BV A Póni Klub Kezdő Ifi 2. C 09:45 09:51 10:35 1
TÉLI KUPA III. forduló BV A ALAPFOKÚ 5 C 10:55 12:32 12:56 15
TÉLI KUPA III. forduló BV A L3 FELADAT C 12:45 12:55 12:56 2
TÉLI KUPA III. forduló BV A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 14:30 14:42 15:30 2
TÉLI KUPA III. forduló BV A INTERMEDIAIRE I C 14:00 14:12 15:30 2
TÉLI KUPA III. forduló BV A FEI INTERMEDIATE II. C 14:15 14:27 15:30 2
Téli Kupa DÖNTŐ B Póni Klub Előkezdő 2. feladat (D1) C 08:00 08:41 10:00 7
Téli Kupa DÖNTŐ B Póni Klub Kezdő Gyerek 1 feladat C1 C 08:50 09:13 10:00 4
Téli Kupa DÖNTŐ B Póni Klub Kezdő Ifi 1. feladat (C2) C 09:25 09:54 10:00 5
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 10:15 13:02 13:30 22
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI INTERMEDIATE II. C 13:15 13:48 14:40 5
Kaposvár CDNB - Fedettp.Lovastusa CH. III. A ALAPFOKÚ 2 C 10:35 12:08 15:00 17
Kaposvár CDNB - Fedettp.Lovastusa CH. III. A ALAPFOKÚ 8 E 12:25 14:48 15:00 27
Kaposvár CDNB - Fedettp.Lovastusa CH. III. B L5 FELADAT C 15:10 15:32 17:05 4
Kaposvár CDNB - Fedettp.Lovastusa CH. III. B LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 16:10 16:15 17:05 1
Kaposvár CDNB - Fedettp.Lovastusa CH. III. B FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 16:25 16:37 17:05 2
Kaposvár CDNB - Fedettp.Lovastusa CH. III. B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 15:50 16:56 17:05 5
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 14:10 14:21 14:40 2
Máriakálnok CDN-B A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT C 10:40 11:32 11:50 8
Máriakálnok CDN-B A LICENCSZERZŐ 6 Külön E 14:30 15:48 16:00 10
Máriakálnok CDN-B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 16:00 16:40 16:50 6
Máriakálnok CDN-B A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ M 13:00 13:40 14:20 6
Máriakálnok CDN-B A FEI INTERMEDIATE II. M 14:00 14:19 14:20 3
Máriakálnok CDN-B A NAGYDÍJ M 12:00 13:56 14:20 3
Máriakálnok CDN-B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 17:00 17:12 17:12 2
Máriakálnok CDN-B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:50 16:55 16:55 1
Máriakálnok CDN A/B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 08:35 08:38 10:30 1
Máriakálnok CDN A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:00 08:25 10:30 5
Máriakálnok CDN A/B A ALAPFOKÚ 4 C 09:30 10:09 10:30 7
Máriakálnok CDN A/B A FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 13:30 13:42 14:15 2
Máriakálnok CDN A/B A LM 1 C 10:20 10:24 10:30 1
Máriakálnok CDN A/B A FEI INTERMEDIATE II. M 11:55 12:00 12:50 1
Máriakálnok CDN A/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 16:35 17:08 17:30 5
Máriakálnok CDN A/B A FEI INTERMEDIATE II. E 10:40 10:45 12:25 1
Máriakálnok CDN A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 14:20 14:39 17:30 3
Máriakálnok CDN A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:10 08:28 09:45 4
Máriakálnok CDN A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 13:55 14:41 15:00 7
Máriakálnok CDN A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT M 09:55 10:07 10:10 2
Máriakálnok CDN A/B A LM 2 C 08:00 08:04 09:45 1
Máriakálnok CDN A/B A LICENCSZERZŐ 7 FELADAT (K) M 11:20 12:44 12:50 9
Máriakálnok CDN A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 10:15 10:41 11:05 4
Máriakálnok CDN A/B A INTERMEDIAIRE I C 10:50 11:02 11:05 2
Máriakálnok CDN A/B A LICENCSZERZŐ 6 Külön E 14:50 15:59 17:30 10
Máriakálnok CDN A/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 13:40 13:45 13:45 1

© digitop.hu 2022 |  Privacy policy