Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa

TÓTH Zsuzsanna

HUN

Event Arena Competition Position Start End Prize Giving Ceremony Starts
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 09:50 12:04 12:00 8
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 13:30 15:39 16:00 18
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa B LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 11:00 11:26 12:00 4
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 08:30 09:03 11:10 5
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 08:00 10:08 12:50 18
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 10:35 12:33 12:50 15
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT M 13:25 14:22 15:45 5
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 16:35 17:08 17:15 5
Lovasvilág Tavaszi Kupa A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:00 09:03 11:45 13
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 18:35 19:35 21:30 9
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 20:25 21:12 21:30 7
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 21:15 21:20 21:30 1
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI PÓNI ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT M 15:35 15:53 18:25 3
Lovasvilág Tavaszi Kupa A ALAPFOKÚ 5 C 07:00 08:48 09:50 20
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ E 10:10 13:12 13:15 28
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 10:00 10:03 1
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A ALAPFOKÚ 2 C 10:10 10:24 3
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A L5 FELADAT C 11:30 11:46 3
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A LM 3 C 12:00 12:17 3
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 09:30 10:49 3
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 14:15 16:39 17:00 22
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 09:00 10:59 11:15 18
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 11:35 12:22 13:20 7
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 12:40 13:13 13:20 5
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 08:00 11:28 11:30 28
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 12:30 13:57 14:10 14
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 14:40 16:10 16:10 12
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő A LM 7 C 08:00 08:29 11:30 5
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 08:45 11:16 11:30 23
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 14:30 15:52 16:15 12
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 17:25 17:35 17:45 2
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 16:10 17:13 17:45 6
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:35 16:40 17:45 1
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő B ELŐKÉSZÍTŐ 5. FELADAT C 10:15 11:09 11:45 11
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 12:10 16:45 17:10 39
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:45 16:50 17:45 1
Championátus 2022 - Budapest B LM 5 (K) B 14:00 15:15 15:40 11
Championátus 2022 - Budapest A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 6 FELADAT E 09:00 10:39 10:45 13
Championátus 2022 - Budapest A L8 FELADAT E 08:00 11:04 11:10 26
Championátus 2022 - Budapest B LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 14:15 15:52 16:10 12
Championátus 2022 - Budapest A ALAPFOKÚ 9 C 10:45 15:10 15:20 37
Championátus 2022 - Budapest B LM 6 (K) B 08:00 09:34 10:30 12
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT B 11:40 12:43 13:40 11
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 11:15 11:26 12:50 2
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT B 14:00 14:40 15:23 6
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT B 14:55 16:04 18:15 8
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 18:40 18:56 19:00 3
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 09:00 10:03 12:10 11
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 11:00 12:10 14:05 12
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A LICENCSZERZŐ 5 Külön B 08:00 08:41 10:50 6
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 13:00 13:54 15:10 7
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A LICENCSZERZŐ 6 Külön C 14:10 15:05 15:10 8
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A ALAPFOKÚ 10 B 07:30 08:17 09:10 8
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 9 FELADAT C 15:30 16:26 17:15 6
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B ALAPFOKÚ 4 C 09:30 12:43 13:50 34
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) E 15:05 15:18 15:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI PÓNI CSAPATFELADAT E 14:30 15:42 15:45 5
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 12:40 13:48 14:25 14
Árnyékbírák - Tattersall CDN-A/B április 1-2. C FEI SZENT GYÖRGY DÍJ M 13:00 13:19 3
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 17:00 18:23 18:25 17
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B ALAPFOKÚ 6 C 08:50 12:20 12:45 32
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:00 10:03 10:50 11
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B L2 FELADAT C 10:20 10:48 12:00 5
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 11:05 11:38 12:00 5
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:15 14:33 15:10 3
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 14:50 16:46 17:30 6
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 12:50 13:35 13:45 8
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT B 12:20 12:29 13:45 2
Árnyékbírák - Berényi Miklós emlékverseny C FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 12:30 13:38 9
Árnyékbírák - Berényi Miklós emlékverseny C FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 09:50 10:24 5
Árnyék Máriakálnok C INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR E 09:00 09:29 4
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:00 08:39 10:00 7
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu B ALAPFOKÚ 7 C 09:00 09:33 10:00 6
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 6 FELADAT E 13:40 13:52 17:30 2
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 11:05 11:56 12:45 9
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 17:25 18:11 18:25 7
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 13:05 14:51 17:30 8
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 15:00 17:10 17:30 6
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:00 08:33 09:30 6
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu B ALAPFOKÚ 9 C 08:45 09:13 09:30 5
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 15:10 16:04 16:45 8
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 12:15 12:41 13:00 4
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 09:50 10:14 11:00 4
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 09:25 10:46 11:00 5
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 14:30 16:36 16:45 8
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 12:55 13:04 14:00 2
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B ALAPFOKÚ 4 C 13:15 13:42 14:00 5
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 08:00 09:25 10:45 13
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 09:40 10:32 10:45 9
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B L2 FELADAT C 12:30 12:46 14:00 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A FEI PÓNI CSAPATFELADAT E 16:30 16:49 17:00 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT E 10:50 12:02 12:30 9
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 18:35 18:53 19:45 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 19:05 19:23 19:45 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 18:00 19:42 19:45 4
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B ALAPFOKÚ 6 C 08:00 08:22 09:00 4
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 17:00 17:45 17:50 8
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B L3 FELADAT C 08:25 08:41 09:00 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT E 14:40 14:59 15:00 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A LM 7 C 10:40 10:51 10:50 2
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A LICENCSZERZŐ 7 FELADAT C 09:15 10:24 10:50 10
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 11:00 12:39 12:35 13
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 18:20 18:25 19:45 1
Máriakálnok CDNA/B A ALAPFOKÚ 4 C 08:00 08:51 09:30 9
Máriakálnok CDNA/B A L2 FELADAT C 09:10 09:14 09:30 1
Máriakálnok CDNA/B A LM 2 C 09:20 09:24 09:30 1
Máriakálnok CDNA/B A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 15:25 15:51 17:35 3
Máriakálnok CDNA/B A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT C 13:30 14:40 17:35 6
Máriakálnok CDNA/B A FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 09:45 09:50 12:35 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 13:55 15:16 17:35 7
Máriakálnok CDNA/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 16:20 16:36 17:35 3
Máriakálnok CDNA/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 16:45 16:49 17:35 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:00 16:12 17:35 2
Máriakálnok CDNA/B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 09:00 09:03 09:30 1
Máriakálnok CDNA/B A ALAPFOKÚ 6 C 16:15 16:49 16:55 6
Máriakálnok CDNA/B A LM 3 C 16:05 16:10 16:55 1
Máriakálnok CDNA/B A LICENCSZERZŐ 7 FELADAT C 15:35 15:55 16:55 3
Máriakálnok CDNA/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 09:40 11:31 11:45 6
Máriakálnok CDNA/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT E 08:20 08:25 11:45 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 08:35 10:31 11:45 7
Máriakálnok CDNA/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT E 13:35 14:15 15:30 6
Máriakálnok CDNA/B A INTERMEDIAIRE I E 09:00 11:06 11:45 8
Máriakálnok CDNA/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 15:10 15:26 15:30 3
Máriakálnok CDNA/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT E 12:50 12:55 13:00 1
Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA A ALAPFOKÚ 2 C 11:00 11:03 12:00 1
Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA A L5 FELADAT C 11:05 11:09 12:00 1
Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA A L7 FELADAT C 11:25 11:36 12:00 2
Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 12:15 12:20 12:25 1
Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:45 11:49 12:00 1
Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 11:55 12:00 12:00 1
Sukoró CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 13:10 13:33 13:45 5
Sukoró CDN-B A ALAPFOKÚ 2 C 09:10 10:28 12:30 14
Sukoró CDN-B A ALAPFOKÚ 6 C 10:55 11:54 12:30 12
Sukoró CDN-B A L5 FELADAT C 12:00 12:22 12:30 4
Sukoró CDN-B A LICENCSZERZŐ 2 FELADAT C 13:50 14:02 14:25 2
Sukoró CDN-B A LM 4 C 14:05 14:17 14:25 2
Sukoró CDN-B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:30 14:52 15:00 4
Sukoró CDN-B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 09:00 09:03 1
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő B ALAPFOKÚ 4 C 09:50 10:13 12:50 5
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő B L2 FELADAT C 10:25 10:59 12:50 6
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő B LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 17:00 18:06 18:15 8
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 11:20 12:05 12:50 8
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 14:52 15:04 16:00 2
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 08:00 09:32 12:50 12
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT E 14:10 15:35 16:00 7
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 09:55 10:40 10:50 8
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 11:35 13:00 13:55 7
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A INTERMEDIAIRE I E 15:35 16:01 16:05 4
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 09:30 09:40 10:50 2
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 08:50 09:22 10:50 5
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 08:00 08:40 10:50 6
EPONA REV és Házi verseny A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 10:00 10:58 11:00 12
EPONA REV és Házi verseny A ALAPFOKÚ 3 C 11:20 11:36 11:40 3
EPONA REV és Házi verseny A LM 4 C 11:50 12:30 12:30 6
EPONA REV és Házi verseny A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 4. FELADAT C 12:45 13:18 13:20 5
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B ALAPFOKÚ 7 M 08:00 10:13 11:00 25
Árnyék KMO Döntő C INTERMEDIAIRE I B 00:00 00:05 8
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT B 11:10 12:15 12:30 8
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI PÓNI CSAPATFELADAT H 12:30 14:05 14:30 4
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A LM 8 C 10:20 11:00 11:50 6
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 15:30 16:59 17:20 13
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B FEI SZENT GYÖRGY DÍJ M 11:55 13:40 13:50 11
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:15 08:49 10:30 6
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 09:05 09:27 10:30 4
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 09:45 09:50 10:30 1
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 09:55 10:00 10:30 1
CHAMPIONATUS 2023 A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) H 13:30 14:40 15:15 9
CHAMPIONATUS 2023 A FEI FIATAL LOVAS ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT H 15:00 16:08 16:15 10
CHAMPIONATUS 2023 B L3 FELADAT C 11:00 12:49 13:00 16
CHAMPIONATUS 2023 A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT B 12:10 13:16 13:30 9
CHAMPIONATUS 2023 B ALAPFOKÚ 6 M 14:15 15:47 15:55 14
CHAMPIONATUS 2023 A L3 FELADAT C 15:30 17:08 17:10 14
CHAMPIONATUS 2023 B ALAPFOKÚ 6 M 08:00 10:37 10:45 24
Téli Kupa 1. forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:45 10:30 12:05 8
Téli Kupa 1. forduló A ALAPFOKÚ 4 C 10:40 11:59 12:05 12
Téli Kupa 1. forduló A LM 1 C 12:30 12:52 12:55 4
Téli Kupa 1. forduló A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 14:05 16:12 16:40 5
Téli Kupa 1. forduló A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ M 14:25 16:37 16:40 4
Téli Kupa 1. forduló A FEI INTERMEDIATE II. M 15:50 15:55 16:40 1
Téli Kupa 1. forduló A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 09:35 11:24 12:00 5
Téli Kupa 1. forduló A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 09:55 10:07 12:00 2
Téli Kupa 1. forduló A LICENCSZERZŐ 5 Külön C 10:10 10:58 12:00 7
Téli Kupa 1. forduló A LM 2 C 15:25 15:53 15:55 5
Téli Kupa 1. forduló A L3 FELADAT C 15:10 15:20 15:55 2
Téli Kupa 1. forduló A ALAPFOKÚ 5 C 13:30 14:38 14:40 14
Téli Kupa 2. forduló A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 09:00 09:13 10:35 3
Téli Kupa 2. forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:15 09:33 10:35 4
Téli Kupa 2. forduló A L3 FELADAT C 09:40 10:02 10:35 4
Téli Kupa 2. forduló A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 17:45 18:04 18:15 3
Téli Kupa 2. forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:25 14:29 15:10 1
Téli Kupa 2. forduló A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 12:50 14:21 15:10 3
Téli Kupa 2. forduló A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 13:00 13:05 15:10 1
Téli Kupa 2. forduló A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 14:40 14:50 15:10 2
Téli Kupa 2. forduló A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 15:05 16:32 17:10 5
Téli Kupa 2. forduló A FEI INTERMEDIATE A C 17:00 17:05 18:15 1
Téli Kupa 2. forduló A FEI INTERMEDIATE II. E 15:30 16:52 17:10 3
Téli Kupa 2. forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 14:45 14:58 15:00 3
Téli Kupa 2. forduló A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 13:00 13:48 14:05 10
Téli Kupa 2. forduló A L4 FELADAT C 14:15 14:37 15:00 4
Téli Kupa 2. forduló A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT E 09:15 10:42 11:00 4
Téli Kupa 2. forduló A INTERMEDIAIRE I E 09:35 09:47 11:00 2
Téli Kupa 2. forduló A INTERMEDIATE B E 09:50 09:55 11:00 1
Téli Kupa 2. forduló A NAGYDÍJ E 10:00 10:06 11:00 1

© digitop.hu 2022 |  Privacy policy