TÓTH Zsuzsanna
HUN
Date | Event | Arena | Competition | Position | Start | End | Prize Giving Ceremony | Starts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-04-23 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa | B | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 09:50 | 12:04 | 12:00 | 8 |
2022-04-23 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | C | 13:30 | 15:39 | 16:00 | 18 |
2022-04-23 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa | B | LICENCSZERZŐ 4 FELADAT | C | 11:00 | 11:26 | 12:00 | 4 |
2022-04-23 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | M | 08:30 | 09:03 | 11:10 | 5 |
2022-04-24 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | E | 08:00 | 10:08 | 12:50 | 18 |
2022-04-24 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT | E | 10:35 | 12:33 | 12:50 | 15 |
2022-04-24 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa | A | FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT | M | 13:25 | 14:22 | 15:45 | 5 |
2022-04-24 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa | A | FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT | E | 16:35 | 17:08 | 17:15 | 5 |
2022-03-25 (Friday) | Lovasvilág Tavaszi Kupa | A | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 08:00 | 09:03 | 11:45 | 13 |
2022-03-25 (Friday) | Lovasvilág Tavaszi Kupa | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 18:35 | 19:35 | 21:30 | 9 |
2022-03-25 (Friday) | Lovasvilág Tavaszi Kupa | A | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 20:25 | 21:12 | 21:30 | 7 |
2022-03-25 (Friday) | Lovasvilág Tavaszi Kupa | A | FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 21:15 | 21:20 | 21:30 | 1 |
2022-03-25 (Friday) | Lovasvilág Tavaszi Kupa | A | FEI PÓNI ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT | M | 15:35 | 15:53 | 18:25 | 3 |
2022-03-26 (Saturday) | Lovasvilág Tavaszi Kupa | A | ALAPFOKÚ 5 | C | 07:00 | 08:48 | 09:50 | 20 |
2022-03-26 (Saturday) | Lovasvilág Tavaszi Kupa | A | FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ | E | 10:10 | 13:12 | 13:15 | 28 |
2022-07-30 (Saturday) | 41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B | A | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 10:00 | 10:03 | 1 | |
2022-07-30 (Saturday) | 41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B | A | ALAPFOKÚ 2 | C | 10:10 | 10:24 | 3 | |
2022-07-30 (Saturday) | 41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B | A | L5 FELADAT | C | 11:30 | 11:46 | 3 | |
2022-07-30 (Saturday) | 41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B | A | LM 3 | C | 12:00 | 12:17 | 3 | |
2022-07-30 (Saturday) | 41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 09:30 | 10:49 | 3 | |
2022-08-13 (Saturday) | 08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő | B | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | C | 14:15 | 16:39 | 17:00 | 22 |
2022-08-13 (Saturday) | 08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő | A | FEI GYERMEK CSAPATFELADAT | E | 09:00 | 10:59 | 11:15 | 18 |
2022-08-13 (Saturday) | 08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő | B | LICENCSZERZŐ 4 FELADAT | C | 11:35 | 12:22 | 13:20 | 7 |
2022-08-13 (Saturday) | 08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő | B | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 12:40 | 13:13 | 13:20 | 5 |
2022-08-14 (Sunday) | 08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő | B | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | B | 08:00 | 11:28 | 11:30 | 28 |
2022-08-14 (Sunday) | 08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő | A | FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT | C | 12:30 | 13:57 | 14:10 | 14 |
2022-08-14 (Sunday) | 08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő | A | FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT | E | 14:40 | 16:10 | 16:10 | 12 |
2022-09-17 (Saturday) | BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő | A | LM 7 | C | 08:00 | 08:29 | 11:30 | 5 |
2022-09-17 (Saturday) | BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő | A | FEI GYERMEK CSAPATFELADAT | E | 08:45 | 11:16 | 11:30 | 23 |
2022-09-17 (Saturday) | BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | M | 14:30 | 15:52 | 16:15 | 12 |
2022-09-17 (Saturday) | BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő | B | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 17:25 | 17:35 | 17:45 | 2 |
2022-09-17 (Saturday) | BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő | B | 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT | C | 16:10 | 17:13 | 17:45 | 6 |
2022-09-17 (Saturday) | BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő | B | FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 16:35 | 16:40 | 17:45 | 1 |
2022-09-18 (Sunday) | BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő | B | ELŐKÉSZÍTŐ 5. FELADAT | C | 10:15 | 11:09 | 11:45 | 11 |
2022-09-18 (Sunday) | BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő | B | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | C | 12:10 | 16:45 | 17:10 | 39 |
2022-09-17 (Saturday) | BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő | B | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 16:45 | 16:50 | 17:45 | 1 |
2022-10-14 (Friday) | Championátus 2022 - Budapest | B | LM 5 (K) | B | 14:00 | 15:15 | 15:40 | 11 |
2022-10-14 (Friday) | Championátus 2022 - Budapest | A | KÖZÉPOSZTÁLYÚ 6 FELADAT | E | 09:00 | 10:39 | 10:45 | 13 |
2022-10-15 (Saturday) | Championátus 2022 - Budapest | A | L8 FELADAT | E | 08:00 | 11:04 | 11:10 | 26 |
2022-10-15 (Saturday) | Championátus 2022 - Budapest | B | LICENCSZERZŐ 4 FELADAT | C | 14:15 | 15:52 | 16:10 | 12 |
2022-10-16 (Sunday) | Championátus 2022 - Budapest | A | ALAPFOKÚ 9 | C | 10:45 | 15:10 | 15:20 | 37 |
2022-10-16 (Sunday) | Championátus 2022 - Budapest | B | LM 6 (K) | B | 08:00 | 09:34 | 10:30 | 12 |
2023-03-17 (Friday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT | B | 11:40 | 12:43 | 13:40 | 11 |
2023-03-17 (Friday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | C | 11:15 | 11:26 | 12:50 | 2 |
2023-03-17 (Friday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | LICENCSZERZŐ 4 FELADAT | B | 14:00 | 14:40 | 15:23 | 6 |
2023-03-17 (Friday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | B | 14:55 | 16:04 | 18:15 | 8 |
2023-03-18 (Saturday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT | C | 18:40 | 18:56 | 19:00 | 3 |
2023-03-18 (Saturday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | B | 09:00 | 10:03 | 12:10 | 11 |
2023-03-18 (Saturday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK CSAPATFELADAT | C | 11:00 | 12:10 | 14:05 | 12 |
2023-03-18 (Saturday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | LICENCSZERZŐ 5 Külön | B | 08:00 | 08:41 | 10:50 | 6 |
2023-03-19 (Sunday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT | C | 13:00 | 13:54 | 15:10 | 7 |
2023-03-19 (Sunday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | LICENCSZERZŐ 6 Külön | C | 14:10 | 15:05 | 15:10 | 8 |
2023-03-19 (Sunday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | ALAPFOKÚ 10 | B | 07:30 | 08:17 | 09:10 | 8 |
2023-03-19 (Sunday) | Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | KÖZÉPOSZTÁLYÚ 9 FELADAT | C | 15:30 | 16:26 | 17:15 | 6 |
2023-04-01 (Saturday) | Tattersall CDN-A/B április 1-2. | B | ALAPFOKÚ 4 | C | 09:30 | 12:43 | 13:50 | 34 |
2023-04-01 (Saturday) | Tattersall CDN-A/B április 1-2. | A | KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) | E | 15:05 | 15:18 | 15:45 | 2 |
2023-04-01 (Saturday) | Tattersall CDN-A/B április 1-2. | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | E | 14:30 | 15:42 | 15:45 | 5 |
2023-04-02 (Sunday) | Tattersall CDN-A/B április 1-2. | B | ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT | C | 12:40 | 13:48 | 14:25 | 14 |
2023-04-01 (Saturday) | Árnyékbírák - Tattersall CDN-A/B április 1-2. | C | FEI SZENT GYÖRGY DÍJ | M | 13:00 | 13:19 | 3 | |
2023-03-31 (Friday) | Tattersall CDN-A/B április 1-2. | B | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 17:00 | 18:23 | 18:25 | 17 |
2023-04-02 (Sunday) | Tattersall CDN-A/B április 1-2. | B | ALAPFOKÚ 6 | C | 08:50 | 12:20 | 12:45 | 32 |
2023-04-22 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos | B | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 09:00 | 10:03 | 10:50 | 11 |
2023-04-22 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos | B | L2 FELADAT | C | 10:20 | 10:48 | 12:00 | 5 |
2023-04-22 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | C | 11:05 | 11:38 | 12:00 | 5 |
2023-04-22 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 14:15 | 14:33 | 15:10 | 3 |
2023-04-22 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos | A | 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT | C | 14:50 | 16:46 | 17:30 | 6 |
2023-04-23 (Sunday) | Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos | B | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | B | 12:50 | 13:35 | 13:45 | 8 |
2023-04-23 (Sunday) | Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos | B | GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT | B | 12:20 | 12:29 | 13:45 | 2 |
2023-04-20 (Thursday) | Árnyékbírák - Berényi Miklós emlékverseny | C | FEI SZENT GYÖRGY DÍJ | C | 12:30 | 13:38 | 9 | |
2023-04-21 (Friday) | Árnyékbírák - Berényi Miklós emlékverseny | C | FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT | C | 09:50 | 10:24 | 5 | |
2023-05-21 (Sunday) | Árnyék Máriakálnok | C | INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR | E | 09:00 | 09:29 | 4 | |
2023-06-17 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | B | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 08:00 | 08:39 | 10:00 | 7 |
2023-06-17 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | B | ALAPFOKÚ 7 | C | 09:00 | 09:33 | 10:00 | 6 |
2023-06-17 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | KÖZÉPOSZTÁLYÚ 6 FELADAT | E | 13:40 | 13:52 | 17:30 | 2 |
2023-06-17 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | E | 11:05 | 11:56 | 12:45 | 9 |
2023-06-17 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | FEI GYERMEK CSAPATFELADAT | C | 17:25 | 18:11 | 18:25 | 7 |
2023-06-17 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | E | 13:05 | 14:51 | 17:30 | 8 |
2023-06-17 (Saturday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT | M | 15:00 | 17:10 | 17:30 | 6 |
2023-06-18 (Sunday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | B | ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT | C | 08:00 | 08:33 | 09:30 | 6 |
2023-06-18 (Sunday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | B | ALAPFOKÚ 9 | C | 08:45 | 09:13 | 09:30 | 5 |
2023-06-18 (Sunday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | LICENCSZERZŐ 6 FELADAT | C | 15:10 | 16:04 | 16:45 | 8 |
2023-06-18 (Sunday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ | C | 12:15 | 12:41 | 13:00 | 4 |
2023-06-18 (Sunday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT | C | 09:50 | 10:14 | 11:00 | 4 |
2023-06-18 (Sunday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT | C | 09:25 | 10:46 | 11:00 | 5 |
2023-06-18 (Sunday) | Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu | A | FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT | C | 14:30 | 16:36 | 16:45 | 8 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | B | RAJTENGEDÉLY VIZSGA | C | 12:55 | 13:04 | 14:00 | 2 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | B | ALAPFOKÚ 4 | C | 13:15 | 13:42 | 14:00 | 5 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | C | 08:00 | 09:25 | 10:45 | 13 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK CSAPATFELADAT | C | 09:40 | 10:32 | 10:45 | 9 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | B | L2 FELADAT | C | 12:30 | 12:46 | 14:00 | 3 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | E | 16:30 | 16:49 | 17:00 | 3 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | A | FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT | E | 10:50 | 12:02 | 12:30 | 9 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | B | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 18:35 | 18:53 | 19:45 | 3 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | B | 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT | C | 19:05 | 19:23 | 19:45 | 3 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | B | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 18:00 | 19:42 | 19:45 | 4 |
2023-07-02 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | B | ALAPFOKÚ 6 | C | 08:00 | 08:22 | 09:00 | 4 |
2023-07-02 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT | E | 17:00 | 17:45 | 17:50 | 8 |
2023-07-02 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | B | L3 FELADAT | C | 08:25 | 08:41 | 09:00 | 3 |
2023-07-02 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | A | FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT | E | 14:40 | 14:59 | 15:00 | 3 |
2023-07-02 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | A | LM 7 | C | 10:40 | 10:51 | 10:50 | 2 |
2023-07-02 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | A | LICENCSZERZŐ 7 FELADAT | C | 09:15 | 10:24 | 10:50 | 10 |
2023-07-02 (Sunday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | A | FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT | E | 11:00 | 12:39 | 12:35 | 13 |
2023-07-01 (Saturday) | Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa | B | FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 18:20 | 18:25 | 19:45 | 1 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | ALAPFOKÚ 4 | C | 08:00 | 08:51 | 09:30 | 9 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | L2 FELADAT | C | 09:10 | 09:14 | 09:30 | 1 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | LM 2 | C | 09:20 | 09:24 | 09:30 | 1 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | LICENCSZERZŐ 6 FELADAT | C | 15:25 | 15:51 | 17:35 | 3 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT | C | 13:30 | 14:40 | 17:35 | 6 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | C | 09:45 | 09:50 | 12:35 | 1 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | C | 13:55 | 15:16 | 17:35 | 7 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 16:20 | 16:36 | 17:35 | 3 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT | C | 16:45 | 16:49 | 17:35 | 1 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 16:00 | 16:12 | 17:35 | 2 |
2023-07-22 (Saturday) | Máriakálnok CDNA/B | A | RAJTENGEDÉLY VIZSGA | C | 09:00 | 09:03 | 09:30 | 1 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | ALAPFOKÚ 6 | C | 16:15 | 16:49 | 16:55 | 6 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | LM 3 | C | 16:05 | 16:10 | 16:55 | 1 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | LICENCSZERZŐ 7 FELADAT | C | 15:35 | 15:55 | 16:55 | 3 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI GYERMEK CSAPATFELADAT | E | 09:40 | 11:31 | 11:45 | 6 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT | E | 08:20 | 08:25 | 11:45 | 1 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT | E | 08:35 | 10:31 | 11:45 | 7 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT | E | 13:35 | 14:15 | 15:30 | 6 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | INTERMEDIAIRE I | E | 09:00 | 11:06 | 11:45 | 8 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 15:10 | 15:26 | 15:30 | 3 |
2023-07-23 (Sunday) | Máriakálnok CDNA/B | A | FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT | E | 12:50 | 12:55 | 13:00 | 1 |
2023-08-05 (Saturday) | Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA | A | ALAPFOKÚ 2 | C | 11:00 | 11:03 | 12:00 | 1 |
2023-08-05 (Saturday) | Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA | A | L5 FELADAT | C | 11:05 | 11:09 | 12:00 | 1 |
2023-08-05 (Saturday) | Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA | A | L7 FELADAT | C | 11:25 | 11:36 | 12:00 | 2 |
2023-08-05 (Saturday) | Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA | A | LICENCSZERZŐ 4 FELADAT | C | 12:15 | 12:20 | 12:25 | 1 |
2023-08-05 (Saturday) | Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 11:45 | 11:49 | 12:00 | 1 |
2023-08-05 (Saturday) | Hajdúszoboszló CDN-B KÖSELY KUPA | A | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 11:55 | 12:00 | 12:00 | 1 |
2023-08-11 (Friday) | Sukoró CDN-B | A | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 13:10 | 13:33 | 13:45 | 5 |
2023-08-11 (Friday) | Sukoró CDN-B | A | ALAPFOKÚ 2 | C | 09:10 | 10:28 | 12:30 | 14 |
2023-08-11 (Friday) | Sukoró CDN-B | A | ALAPFOKÚ 6 | C | 10:55 | 11:54 | 12:30 | 12 |
2023-08-11 (Friday) | Sukoró CDN-B | A | L5 FELADAT | C | 12:00 | 12:22 | 12:30 | 4 |
2023-08-11 (Friday) | Sukoró CDN-B | A | LICENCSZERZŐ 2 FELADAT | C | 13:50 | 14:02 | 14:25 | 2 |
2023-08-11 (Friday) | Sukoró CDN-B | A | LM 4 | C | 14:05 | 14:17 | 14:25 | 2 |
2023-08-11 (Friday) | Sukoró CDN-B | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 14:30 | 14:52 | 15:00 | 4 |
2023-08-11 (Friday) | Sukoró CDN-B | A | RAJTENGEDÉLY VIZSGA | C | 09:00 | 09:03 | 1 | |
2023-08-26 (Saturday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | B | ALAPFOKÚ 4 | C | 09:50 | 10:13 | 12:50 | 5 |
2023-08-26 (Saturday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | B | L2 FELADAT | C | 10:25 | 10:59 | 12:50 | 6 |
2023-08-26 (Saturday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | B | LICENCSZERZŐ 6 FELADAT | C | 17:00 | 18:06 | 18:15 | 8 |
2023-08-26 (Saturday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | E | 11:20 | 12:05 | 12:50 | 8 |
2023-08-26 (Saturday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | C | 14:52 | 15:04 | 16:00 | 2 |
2023-08-26 (Saturday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | M | 08:00 | 09:32 | 12:50 | 12 |
2023-08-26 (Saturday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT | E | 14:10 | 15:35 | 16:00 | 7 |
2023-08-27 (Sunday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | E | 09:55 | 10:40 | 10:50 | 8 |
2023-08-27 (Sunday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT | E | 11:35 | 13:00 | 13:55 | 7 |
2023-08-27 (Sunday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | INTERMEDIAIRE I | E | 15:35 | 16:01 | 16:05 | 4 |
2023-08-27 (Sunday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 09:30 | 09:40 | 10:50 | 2 |
2023-08-27 (Sunday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT | C | 08:50 | 09:22 | 10:50 | 5 |
2023-08-27 (Sunday) | JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő | A | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT | C | 08:00 | 08:40 | 10:50 | 6 |
2023-09-20 (Wednesday) | EPONA REV és Házi verseny | A | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 10:00 | 10:58 | 11:00 | 12 |
2023-09-20 (Wednesday) | EPONA REV és Házi verseny | A | ALAPFOKÚ 3 | C | 11:20 | 11:36 | 11:40 | 3 |
2023-09-20 (Wednesday) | EPONA REV és Házi verseny | A | LM 4 | C | 11:50 | 12:30 | 12:30 | 6 |
2023-09-20 (Wednesday) | EPONA REV és Házi verseny | A | KÖZÉPOSZTÁLYÚ 4. FELADAT | C | 12:45 | 13:18 | 13:20 | 5 |
2023-09-16 (Saturday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | B | ALAPFOKÚ 7 | M | 08:00 | 10:13 | 11:00 | 25 |
2023-09-18 (Monday) | Árnyék KMO Döntő | C | INTERMEDIAIRE I | B | 00:00 | 00:05 | 8 | |
2023-09-16 (Saturday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | A | FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT | B | 11:10 | 12:15 | 12:30 | 8 |
2023-09-16 (Saturday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | H | 12:30 | 14:05 | 14:30 | 4 |
2023-09-17 (Sunday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | A | LM 8 | C | 10:20 | 11:00 | 11:50 | 6 |
2023-09-17 (Sunday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | B | FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT | M | 15:30 | 16:59 | 17:20 | 13 |
2023-09-17 (Sunday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | B | FEI SZENT GYÖRGY DÍJ | M | 11:55 | 13:40 | 13:50 | 11 |
2023-09-17 (Sunday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 08:15 | 08:49 | 10:30 | 6 |
2023-09-17 (Sunday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | A | 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT | C | 09:05 | 09:27 | 10:30 | 4 |
2023-09-17 (Sunday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | A | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT | C | 09:45 | 09:50 | 10:30 | 1 |
2023-09-17 (Sunday) | KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ | A | FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT | C | 09:55 | 10:00 | 10:30 | 1 |
2023-10-06 (Friday) | CHAMPIONATUS 2023 | A | KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) | H | 13:30 | 14:40 | 15:15 | 9 |
2023-10-06 (Friday) | CHAMPIONATUS 2023 | A | FEI FIATAL LOVAS ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT | H | 15:00 | 16:08 | 16:15 | 10 |
2023-10-07 (Saturday) | CHAMPIONATUS 2023 | B | L3 FELADAT | C | 11:00 | 12:49 | 13:00 | 16 |
2023-10-08 (Sunday) | CHAMPIONATUS 2023 | A | FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT | B | 12:10 | 13:16 | 13:30 | 9 |
2023-10-08 (Sunday) | CHAMPIONATUS 2023 | B | ALAPFOKÚ 6 | M | 14:15 | 15:47 | 15:55 | 14 |
2023-10-07 (Saturday) | CHAMPIONATUS 2023 | A | L3 FELADAT | C | 15:30 | 17:08 | 17:10 | 14 |
2023-10-08 (Sunday) | CHAMPIONATUS 2023 | B | ALAPFOKÚ 6 | M | 08:00 | 10:37 | 10:45 | 24 |
2023-11-18 (Saturday) | Téli Kupa 1. forduló | A | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 09:45 | 10:30 | 12:05 | 8 |
2023-11-18 (Saturday) | Téli Kupa 1. forduló | A | ALAPFOKÚ 4 | C | 10:40 | 11:59 | 12:05 | 12 |
2023-11-18 (Saturday) | Téli Kupa 1. forduló | A | LM 1 | C | 12:30 | 12:52 | 12:55 | 4 |
2023-11-18 (Saturday) | Téli Kupa 1. forduló | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | C | 14:05 | 16:12 | 16:40 | 5 |
2023-11-18 (Saturday) | Téli Kupa 1. forduló | A | FEI SZENT GYÖRGY DÍJ | M | 14:25 | 16:37 | 16:40 | 4 |
2023-11-18 (Saturday) | Téli Kupa 1. forduló | A | FEI INTERMEDIATE II. | M | 15:50 | 15:55 | 16:40 | 1 |
2023-11-19 (Sunday) | Téli Kupa 1. forduló | A | FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT | M | 09:35 | 11:24 | 12:00 | 5 |
2023-11-19 (Sunday) | Téli Kupa 1. forduló | A | FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT | C | 09:55 | 10:07 | 12:00 | 2 |
2023-11-19 (Sunday) | Téli Kupa 1. forduló | A | LICENCSZERZŐ 5 Külön | C | 10:10 | 10:58 | 12:00 | 7 |
2023-11-19 (Sunday) | Téli Kupa 1. forduló | A | LM 2 | C | 15:25 | 15:53 | 15:55 | 5 |
2023-11-19 (Sunday) | Téli Kupa 1. forduló | A | L3 FELADAT | C | 15:10 | 15:20 | 15:55 | 2 |
2023-11-19 (Sunday) | Téli Kupa 1. forduló | A | ALAPFOKÚ 5 | C | 13:30 | 14:38 | 14:40 | 14 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | RAJTENGEDÉLY VIZSGA | C | 09:00 | 09:13 | 10:35 | 3 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 09:15 | 09:33 | 10:35 | 4 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | L3 FELADAT | C | 09:40 | 10:02 | 10:35 | 4 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | LICENCSZERZŐ 4 FELADAT | C | 17:45 | 18:04 | 18:15 | 3 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 14:25 | 14:29 | 15:10 | 1 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT | C | 12:50 | 14:21 | 15:10 | 3 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 13:00 | 13:05 | 15:10 | 1 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | FEI GYERMEK CSAPATFELADAT | E | 14:40 | 14:50 | 15:10 | 2 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | M | 15:05 | 16:32 | 17:10 | 5 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | FEI INTERMEDIATE A | C | 17:00 | 17:05 | 18:15 | 1 |
2024-02-10 (Saturday) | Téli Kupa 2. forduló | A | FEI INTERMEDIATE II. | E | 15:30 | 16:52 | 17:10 | 3 |
2024-02-11 (Sunday) | Téli Kupa 2. forduló | A | ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT | C | 14:45 | 14:58 | 15:00 | 3 |
2024-02-11 (Sunday) | Téli Kupa 2. forduló | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | E | 13:00 | 13:48 | 14:05 | 10 |
2024-02-11 (Sunday) | Téli Kupa 2. forduló | A | L4 FELADAT | C | 14:15 | 14:37 | 15:00 | 4 |
2024-02-11 (Sunday) | Téli Kupa 2. forduló | A | FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT | E | 09:15 | 10:42 | 11:00 | 4 |
2024-02-11 (Sunday) | Téli Kupa 2. forduló | A | INTERMEDIAIRE I | E | 09:35 | 09:47 | 11:00 | 2 |
2024-02-11 (Sunday) | Téli Kupa 2. forduló | A | INTERMEDIATE B | E | 09:50 | 09:55 | 11:00 | 1 |
2024-02-11 (Sunday) | Téli Kupa 2. forduló | A | NAGYDÍJ | E | 10:00 | 10:06 | 11:00 | 1 |
2024-03-02 (Saturday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | RAJTENGEDÉLY VIZSGA | C | 09:25 | 09:28 | 09:33 | 1 |
2024-03-02 (Saturday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 09:40 | 11:18 | 11:28 | 3 |
2024-03-02 (Saturday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | ALAPFOKÚ 4 | C | 11:40 | 13:56 | 14:07 | 15 |
2024-03-02 (Saturday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | L2 FELADAT | C | 14:10 | 14:14 | 14:25 | 1 |
2024-03-02 (Saturday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | H | 18:05 | 18:10 | 18:10 | 1 |
2024-03-02 (Saturday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | H | 16:25 | 18:02 | 18:10 | 5 |
2024-03-02 (Saturday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 16:00 | 16:16 | 16:20 | 3 |
2024-03-03 (Sunday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT | C | 09:20 | 10:29 | 10:35 | 4 |
2024-03-03 (Sunday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT | C | 13:15 | 13:20 | 13:21 | 1 |
2024-03-03 (Sunday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | L3 FELADAT | C | 12:45 | 12:55 | 12:56 | 2 |
2024-03-03 (Sunday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | LM 2 | C | 09:05 | 09:15 | 09:16 | 2 |
2024-03-03 (Sunday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. | C | 07:53 | 08:47 | 08:48 | 8 |
2024-03-03 (Sunday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT | C | 13:30 | 15:19 | 15:30 | 5 |
2024-03-03 (Sunday) | TÉLI KUPA III. forduló BV | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 15:20 | 15:30 | 15:30 | 2 |
2024-03-29 (Friday) | Téli Kupa DÖNTŐ | B | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 11:00 | 12:25 | 13:30 | 13 |
2024-03-29 (Friday) | Téli Kupa DÖNTŐ | A | LICENCSZERZŐ 4 FELADAT | C | 16:00 | 18:28 | 18:30 | 20 |
2024-03-29 (Friday) | Téli Kupa DÖNTŐ | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | M | 07:30 | 07:56 | 08:30 | 4 |
2024-03-29 (Friday) | Téli Kupa DÖNTŐ | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | M | 08:10 | 09:56 | 10:00 | 14 |
2024-03-30 (Saturday) | Téli Kupa DÖNTŐ | B | ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT | C | 12:40 | 13:43 | 14:50 | 11 |
2024-03-30 (Saturday) | Téli Kupa DÖNTŐ | B | ALAPFOKÚ 5 | C | 09:40 | 12:17 | 13:00 | 25 |
2024-03-30 (Saturday) | Téli Kupa DÖNTŐ | A | INTERMEDIAIRE I | E | 14:55 | 16:03 | 16:20 | 10 |
2024-03-30 (Saturday) | Téli Kupa DÖNTŐ | B | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 16:15 | 17:19 | 17:45 | 11 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | B | RAJTENGEDÉLY VIZSGA | C | 17:00 | 17:03 | 18:20 | 1 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | B | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 17:10 | 17:43 | 18:20 | 6 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | LM6 | C | 10:20 | 10:53 | 12:20 | 5 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI PÓNI CSAPATFELADAT | C | 11:50 | 12:16 | 12:20 | 4 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | E | 14:35 | 16:00 | 16:10 | 13 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK CSAPATFELADAT | C | 13:05 | 13:39 | 16:10 | 6 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI JUNIOR CSAPATFELADAT | C | 11:30 | 11:42 | 12:20 | 2 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT | E | 08:00 | 11:11 | 12:20 | 7 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | INTERMEDIAIRE I | E | 14:00 | 14:05 | 16:10 | 1 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | NAGYDÍJ | E | 14:10 | 14:24 | 16:10 | 2 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT | C | 17:55 | 18:05 | 18:20 | 2 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | C | 18:05 | 18:17 | 18:20 | 2 |
2024-04-20 (Saturday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT | E | 16:20 | 16:31 | 18:20 | 2 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | B | ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT | C | 08:15 | 08:54 | 10:25 | 7 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | LM 7 | C | 16:10 | 16:43 | 16:45 | 5 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | LICENCSZERZŐ 6 FELADAT | C | 15:00 | 16:01 | 16:45 | 9 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT | E | 11:30 | 11:56 | 12:20 | 4 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT | E | 13:00 | 14:25 | 15:00 | 13 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT | E | 14:35 | 14:50 | 15:00 | 3 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT | E | 12:05 | 12:17 | 12:20 | 2 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT | E | 08:00 | 09:36 | 10:25 | 5 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | INTERMEDIAIRE I | M | 10:45 | 10:57 | 12:20 | 2 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | NAGYDÍJ SPECIAL | M | 11:05 | 11:19 | 12:20 | 2 |
2024-04-21 (Sunday) | Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa | A | FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT | C | 09:45 | 09:57 | 10:25 | 2 |