06. Kaposvár, CDN-A/B

VIGH Marianna

HUN

Event Arena Competition Position Start End Prize Giving Ceremony Starts
Lovasvilág Tavaszi Kupa A NAGYDÍJ H 15:55 16:01 16:05 1
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A NAGYDÍJ H 15:45 15:59 16:05 2
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI JUNIOR ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT H 12:30 12:48 13:35 3
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT H 14:35 15:15 16:00 6
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE A H 15:35 15:40 16:05 1
02 CDN-A/B Kaposvár A ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 08:00 08:03 08:30 1
02 CDN-A/B Kaposvár A L3 FELADAT C 08:05 08:21 08:30 3
02 CDN-A/B Kaposvár A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 14:15 15:09 15:15 8
06. Kaposvár, CDN-A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 09:00 09:08 09:40 2
06. Kaposvár, CDN-A/B A ALAPFOKÚ 3 C 09:15 09:18 09:40 1
06. Kaposvár, CDN-A/B A L2 FELADAT C 09:25 09:29 09:40 1
06. Kaposvár, CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 11:20 11:39 12:35 3
06. Kaposvár, CDN-A/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV H 14:55 15:01 15:45 1
06. Kaposvár, CDN-A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 4. FELADAT C 09:25 09:29 10:40 1
06. Kaposvár, CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 13:50 15:14 16:00 3
06. Kaposvár, CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I H 14:40 14:53 15:25 2
06. Kaposvár, CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT B 08:30 08:49 09:15 3
06. Kaposvár, CDN-A/B A NAGYDÍJ B 09:00 09:06 09:15 1
Győr CDN-B GY-M-S Megyei Bajnokság III. forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 10:45 10:58 11:20 3
Győr CDN-B GY-M-S Megyei Bajnokság III. forduló A ALAPFOKÚ 3 C 11:05 11:18 11:20 3
Győr CDN-B GY-M-S Megyei Bajnokság III. forduló A L8 FELADAT ÖSSZVONT C 10:15 10:25 10:30 2
Győr CDN-B GY-M-S Megyei Bajnokság III. forduló A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 09:30 09:42 10:10 2
Győr CDN-B GY-M-S Megyei Bajnokság III. forduló A JUNIOR ZENÉS KŰR C 10:00 10:05 10:10 1
Győr CDN-B GY-M-S Megyei Bajnokság III. forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:45 12:17 12:40 5
Győr CDN-B GY-M-S Megyei Bajnokság III. forduló A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 12:25 14:47 15:10 6
Győr CDN-B GY-M-S Megyei Bajnokság III. forduló A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 14:55 15:07 15:10 2
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 10:00 10:03 1
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A ALAPFOKÚ 2 C 10:10 10:24 3
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A L5 FELADAT C 11:30 11:46 3
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A LM 3 C 12:00 12:17 3
41. Kösely Kupa Hajdúszoboszló CDN-B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 09:30 10:49 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 11:40 11:59 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT E 14:15 14:35 3
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI INTERMEDIATE II. E 16:00 16:12 2
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 10:20 10:32 11:20 2
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT E 13:15 13:20 13:25 1
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A NAGYDÍJ E 12:35 12:49 13:25 2
Máriakálnok CDN-A/B Északnyugat-MO Reginális Döntő A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ E 13:00 13:05 13:25 1
GY-M-S Megyei Bajnokság Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 13:30 14:08 14:10 6
GY-M-S Megyei Bajnokság Döntő A ALAPFOKÚ 3 C 14:20 14:58 15:00 8
GY-M-S Megyei Bajnokság Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 11:40 12:44 12:50 6
GY-M-S Megyei Bajnokság Döntő A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 09:05 10:15 10:20 6
GY-M-S Megyei Bajnokság Döntő A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 10:30 10:49 10:50 3
GY-M-S Megyei Bajnokság Döntő A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:05 11:21 11:25 3
GY-M-S Megyei Bajnokság Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 09:30 09:49 09:45 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:00 09:43 10:40 9
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 17:00 18:23 18:25 17
Sóskút CDN-B Áprils 30. A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:00 10:03 10:05 11
Sóskút CDN-B Áprils 30. A ALAPFOKÚ 7 C 10:20 11:24 11:30 7
Sóskút CDN-B Áprils 30. B L7 FELADAT C 14:10 14:57 15:30 7
Sóskút CDN-B Áprils 30. B LM 7 C 10:45 10:57 15:00 2
Sóskút CDN-B Áprils 30. B FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 13:30 13:35 14:00 1
Sóskút CDN-B Áprils 30. B LICENCSZERZŐ 7 FELADAT C 15:15 15:29 15:30 2
Sóskút CDN-B Áprils 30. B FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 13:40 13:46 14:00 1
Sóskút CDN-B Áprils 30. B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 12:15 12:26 12:55 2
Sóskút CDN-B Áprils 30. B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 11:45 12:49 12:55 4
Sóskút CDN-B Áprils 30. B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 12:05 12:10 12:55 1
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 15:00 15:18 15:20 4
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A ALAPFOKÚ 3 C 15:30 16:15 16:15 8
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 10:25 11:05 11:10 6
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 12:25 14:02 14:05 7
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 14:25 14:37 14:40 2
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI JUNIOR ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT C 09:35 10:00 10:10 4
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 09:00 09:26 10:10 4
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:45 12:17 12:20 5
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 11:20 11:25 11:30 1
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:00 08:39 10:00 7
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu B ALAPFOKÚ 7 C 09:00 09:33 10:00 6
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A L7 FELADAT C 09:55 10:35 10:50 6
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:00 08:33 09:30 6
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu B ALAPFOKÚ 9 C 08:45 09:13 09:30 5
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 15:10 16:04 16:45 8
Pannon Royal LK Győr CDN-B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 15:45 16:08 16:10 5
Pannon Royal LK Győr CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 15:00 15:33 16:10 5
Pannon Royal LK Győr CDN-B A ALAPFOKÚ 3 C 14:00 14:27 14:30 5
Pannon Royal LK Győr CDN-B A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 11:45 12:46 12:50 9
Pannon Royal LK Győr CDN-B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 10:50 11:00 11:00 2
Pannon Royal LK Győr CDN-B A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 09:00 11:29 11:25 4
Pannon Royal LK Győr CDN-B A FEI JUNIOR ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT C 09:10 09:14 09:45 1
Pannon Royal LK Győr CDN-B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 09:40 09:45 09:45 1
Pannon Royal LK Győr CDN-B A JUNIOR ZENÉS KŰR C 09:20 09:33 09:45 2
Pannon Royal LK Győr CDN-B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:10 10:32 10:35 4
Pannon Royal LK Győr CDN-B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:20 16:32 16:35 2
Pannon Royal LK Győr CDN-B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 12:55 13:00 12:50 1
Sóskút CDN-B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 09:25 09:38 09:40 3
Sóskút CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:00 09:23 09:40 5
Sóskút CDN-B A ALAPFOKÚ 2 C 10:45 11:18 11:20 7
Sóskút CDN-B B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 10:05 10:32 10:35 5
Sóskút CDN-B A L6 FELADAT C 11:45 12:11 12:15 4
Sóskút CDN-B B LM6 C 12:20 12:39 12:40 3
Sóskút CDN-B B LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 14:45 14:50 14:50 1
Sóskút CDN-B B KÖZÉPOSZTÁLYÚ 7 FELADAT C 09:55 10:00 10:00 1
Sóskút CDN-B B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:55 15:05 15:05 2
Sóskút CDN-B B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 15:10 15:15 15:15 1
Sóskút CDN-B B FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 14:10 14:26 14:30 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 12:55 13:04 14:00 2
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B ALAPFOKÚ 4 C 13:15 13:42 14:00 5
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B L2 FELADAT C 12:30 12:46 14:00 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 09:40 09:45 12:30 1
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa A NAGYDÍJ M 14:00 15:27 15:45 6
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 18:35 18:53 19:45 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 19:05 19:23 19:45 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 18:00 19:42 19:45 4
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B ALAPFOKÚ 6 C 08:00 08:22 09:00 4
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B L3 FELADAT C 08:25 08:41 09:00 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:35 10:45 12:30 2
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 10:00 10:18 12:30 3
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 09:15 11:02 12:30 4
Szilvásvárad CDN-A, Lipicai Ló Kupa B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 18:20 18:25 19:45 1
Sukoró CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 13:10 13:33 13:45 5
Sukoró CDN-B A ALAPFOKÚ 2 C 09:10 10:28 12:30 14
Sukoró CDN-B A ALAPFOKÚ 6 C 10:55 11:54 12:30 12
Sukoró CDN-B A L5 FELADAT C 12:00 12:22 12:30 4
Sukoró CDN-B A LICENCSZERZŐ 2 FELADAT C 13:50 14:02 14:25 2
Sukoró CDN-B A LM 4 C 14:05 14:17 14:25 2
Sukoró CDN-B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:30 14:52 15:00 4
Sukoró CDN-B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 09:00 09:03 1
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A NAGYDÍJ M 15:50 15:56 18:15 1
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő B ALAPFOKÚ 6 C 08:00 08:14 10:50 3
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő B L3 FELADAT C 08:20 08:48 10:50 5
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő B LM 7 C 10:00 10:19 10:50 3
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő B LICENCSZERZŐ 7 FELADAT C 09:15 10:43 10:50 7
JOSIPOVICH ZSIGMOND EMLÉKVERSENY Lipicai Ló Kupa és Régiós Döntő A NAGYDÍJ SPECIAL E 16:15 16:21 16:25 1
Sóskút CDN-B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 10:15 10:28 10:30 3
Sóskút CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 10:35 11:18 11:25 9
Sóskút CDN-B A ALAPFOKÚ 7 C 08:00 09:54 10:00 17
Sóskút CDN-B B FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 11:50 12:02 12:05 2
Sóskút CDN-B B FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 11:40 11:46 12:05 1
EPONA REV és Házi verseny A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 10:00 10:58 11:00 12
EPONA REV és Házi verseny A ALAPFOKÚ 3 C 11:20 11:36 11:40 3
EPONA REV és Házi verseny A LM 4 C 11:50 12:30 12:30 6
EPONA REV és Házi verseny A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 4. FELADAT C 12:45 13:18 13:20 5
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 12:15 12:33 4
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A ALAPFOKÚ 3 C 13:10 14:03 11
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 14:25 15:54 13
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 16:10 16:50 7
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 09:35 11:17 7
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 09:00 09:05 1
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:30 11:58 5
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 10:50 11:01 2
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A LM6 C 09:10 09:29 3
Téli Kupa 1. forduló A FEI INTERMEDIATE II. H 15:50 15:55 16:40 1
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa B RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 17:00 17:03 18:20 1
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 17:10 17:43 18:20 6
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:15 08:54 10:25 7
Berényi Miklós Emlékverseny A Póni Klub Előkezdő 3. feladat D0 C 16:30 18:01 18:05 3
Berényi Miklós Emlékverseny A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV E 11:30 11:36 12:20 1
Berényi Miklós Emlékverseny A FEI INTERMEDIATE II. E 14:25 14:30 14:35 1
Sóskút CDN-B B FEI INTERMEDIATE II. E 16:30 16:43 17:15 2
Sóskút CDN-B B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 16:55 17:11 17:15 3
Lovász József Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa B RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 11:50 11:58 12:30 2
Lovász József Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A NAGYDÍJ M 11:05 11:11 12:30 1
Lovász József Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa B LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 12:10 13:11 13:40 9
Lovász József Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A NAGYDÍJ SPECIAL M 09:10 09:16 11:10 1
Máriakálnok CDN A/B A Póni Klub Előkezdő 2. feladat (D1) C 08:45 09:20 10:30 6
Máriakálnok CDN A/B A A ZENÉS KŰR FELADAT C 09:15 09:36 09:45 4

© digitop.hu 2022 |  Privacy policy